Dün, bugün, yarın…

Daima bir adım ileriye!

Itriyat sektöründe 1988 yılında başlayan yolculuğumuzu, ilk on yıl ticari boyutta sürdürdük. Zamanla sektörde kazandığımız deneyim, bilgi, öngörü yeni ufuklara bakmamızı sağladı.

1998 yılına geldiğimizde ilk markamızı oluşturmak ve siz değerli tüketicilerle buluşturmak amacıyla, işin mutfağına geçtik. Saç jölesi, şampuan, kolonya gibi klasik ürünlerle “üretici firma” olarak anılmaya başlandık.

Daima yenilikçi ve atılımcı kimliğimizi ön planda tuttuğumuz için, ülke ve dünya konjonktürünü yakından takip etmemiz sonucu, 2007 yılında çalışmalarımızı bir üst noktaya taşıdık. Oluşturduğumuz doğal ve bitkisel konsept doğrultusunda onarıcı ve nemlendirici özellikleri ile dikkat çeken Salyangoz Kremi üretimine başladık. Kısa sürede ürünümüzün tüketici tarafından benimsenmesi, doğru yolda olduğumuzun işaretiydi.

Takvimler Mart 2014’ü gösterdiğinde, önemli bir karar aldık. Çok daha özellikli, çizgi üstü projelere imza atmanın zamanı geldiğine inanarak, şimdilerde her geçen gün ürün yelpazesi genişleyen SOLAJE markamızı oluşturduk.

Bu süreçte, her şeyin önce bir hayalle başladığı gerçeğinden hareket etmemiz, bize haklı bir gururu yaşattı: Ülkemizin ilk ve tek yerli üretim Keçi Sütü Kremi’ni müşterilerimizin beğenisine sunduk. Hemen ardından Ölmez Çiçeği Kremi, su bazlı Salyangoz Jel ve bazı sağlık sorunlarının giderilmesinde özel katkıları olan At Kestanesi + 7 Bitki jelimiz ile ürün yelpazemizi genişlettik. Birbirinden özel bu ürünlerimizin formülasyonlarını, gelişen bilimsel çalışmalar doğrultusunda, deyim yerindeyse sık sık güncelliyoruz.

Otuz yılı aşan sektörel deneyimimizin bizi getirdiği son nokta ise kadın ve erkek parfüm üretimi. Bu alanda da müşterilerimize, kısa sürede vazgeçilmez olacağını düşündüğümüz seçenekler sunmaktan dolayı çok mutluyuz.

Dün olduğu gibi bugün ve yarın da hedefimiz; her bir müşterimizin ürünlerimizden olumlu sonuçlar almasını sağlamak, bize duyduğu güven ve memnuniyetle araştırmalarımızı, ürün yelpazemizi istikrarlı bir biçimde genişletmektir.